Rubriigiarhiiv: Hanked

Juhtimiskoolituse hange

ESS otsib tarnijat, kes võiks nende organisatsioonile pakkuda maailmatasemel juhtimiskoolitust järgmise 3 aasta jooksul. Koolitajal peaks olema vähemalt 10-aastane kogemus juhtimiskoolituse teenuse pakkumises sarnase tasemega organisatsioonidele. Hange toimub e-keskkonnas ja hankedokumentide esitamise tähtaeg 10. juuni 2020.

NMX instrumendi kontrollruumi hange

ESS on avanud hanke, millega otsitakse tarnijat, kes NMX instrumendi kohale kontrollruumi disainiks ja ehitaks. Hanke tähtaeg on 20. mai 2020. Hange sisaldab detailset disainlahendust, selle transporti ning paigaldust, samuti uksi ja aknaid, treppe, platvorme jms. Samuti käib kogu Rootsi seadusandlusega määratud dokumentatsioon hanke alla ning elektri- ja ventilatsioonisüsteem.

Andmehalduskeskuse 24 arvutussõlme hange

ESS hankis uue rea (24 tk) arvutussõlmesid oma suure võimsusega superarvuti klastrisse Andmehalduskeskusesse Kopenhaagenis. Kõik arvutussõlmed peavad olema võimelised töötama HDR infiniband süsteemiga ning toetatud vähemalt 3 aasta kohapealse teenindustoega. Osana sellest hankest soovitakse võimalust järgneva 2 aasta jooksul 130k€ eest arvutussõlmi veel juurde otsa. Hanke tähtaeg oli 23. aprill.

Käte ja jalgade radiatsioonimonitoride hange

ESS on 18. maini 2020 avanud hanke radiatsioonimonitoride tarneks, millega saaks mõõta erinevate radiatsioonitingimustega alade vahel käte ning jalgade puhtust (radioaktiivsest materjalist). Minimaalne detekteeritav kiirguse hulk erinevate isotoopide korral, samuti vajamineva seadme mõõtepiirkonnad, kaal, mõõtepindalad jne on kirjeldatud eelnevalt lingitud portaali hankedokumentides.