Arhiiv kuude lõikes: mai 2020

Juhtimiskoolituse hange

ESS otsis tarnijat, kes võiks nende organisatsioonile pakkuda maailmatasemel juhtimiskoolitust järgmise 3 aasta jooksul. Koolitajal peaks olema vähemalt 10-aastane kogemus juhtimiskoolituse teenuse pakkumises sarnase tasemega organisatsioonidele. Hange toimus e-keskkonnas ja hankedokumentide esitamise tähtaeg oli 10. juuni 2020.

NMX instrumendi kontrollruumi hange

ESS-is oli avatud hange, millega otsiti tarnijat, kes NMX instrumendi kohale kontrollruumi disainiks ja ehitaks. Hanke tähtaeg oli 20. mai 2020. Hange sisaldas detailset disainlahendust, selle transporti ning paigaldust, samuti uksi ja aknaid, treppe, platvorme jms. Samuti käib kogu Rootsi seadusandlusega määratud dokumentatsioon hanke alla ning elektri- ja ventilatsioonisüsteem.

Neutronkiire pordi pistiku hange – 26 tükki

ESS-is oli avatud hange ~3500x700x200mm metallkoostu tarneks – vaja oli 25 identset neutronpordi pistikut ja ühte, mis oleks 200mm lühem. Materjal tuleks ESS-i poolt. Tähelepanu tuleks pöörata rangetele vaakum-sobivuse nõuetele, millele valmistooted peaksid vastama. Hankedokumentide esitamise tähtaeg oli 10. juuni.